Zkušenosti s účetnictvím

Pokud právě vybíráte nového účetního pro svou firmu, bude pro Vás délka jeho praxe nejspíš jedním z rozhodujících kritérií. V účetní kanceláři K&V stavíme naše služby mimo jiné i na bohatých zkušenostech, které jsme nasbírali během posledních pětadvaceti let, kdy jsme účetnictví, daňové poradenství i právní služby poskytovali malým živnostníkům i řadě zavedených firem z celé Prahy.

Společnost K&V vznikla v roce 1991 – jejími zakladateli byli dva profesionálové s právnickým vzděláním, JUDr. Martin Kozák a JUDr. František Voják, kteří kancelář vedou až do dnešního dne. JUDr. Martin Kozák se od počátku stará o daňové poradenství a je členem Komory daňových poradců ČR (ev. č. 1029). Advokátní služby společnosti naproti tomu obstarává JUDr. František Voják, člen České advokátní komory (ev. č. 8076).

Během fungování společnosti K&V jsme měli možnost spolupracovat s významnými klienty z řad obchodních a výrobních firem, advokátních kanceláří, privátních zdravotnických zařízení, a firem podnikajícím v oblastech dopravního ruchu, dopravy nebo hotelnictví. Mezi naše klienty patřil jeden z největších českých penzijních fondů, prestižní pražský hotel nebo soukromé vydavatelství.

Navzdory tomu, že jsme během let nasbírali tolik zkušeností, se nepřestáváme učit a neustále sledujeme legislativní novinky, které se našeho oboru týkají, i všechny další zásadní změny a trendy. Vyzkoušejte naše služby i Vy! Věříme, že s nimi budete stejně spokojeni jako stovky našich stávajících klientů.