O nás

V daňové a účetní kanceláři K&V, která v pražské Krči funguje už více než pětadvacet let, nabízíme svým klientům všechno, co potřebují v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování daňových přiznání, daňového poradenství, mzdové agendy a personalistiky a dalších. Všechny své služby poskytujeme v souladu s nejlepšími současnými profesními standardy a dokonale se orientujeme v související legislativě i ostatních pravidlech i předpisech, které jsou pro naši práci zásadní. Svým klientům tak dokážeme garantovat maximální profesionalitu a spolehlivost. Dlouhodobě spolupracujeme s malými i většími firmami po celé Praze a děláme všechno pro to, aby jim náš servis padnul na míru – víme totiž, že úspěšné podnikání potřebuje k bezchybnému fungování takové služby, které se umí co nejlépe přizpůsobit všem jeho specifikům. Rádi si vyslechneme i Vaše představy o tom, jaká spolupráce by se nejlépe hodila právě Vašemu podnikání.

A co konkrétně dokážeme ve společnosti K&V svým klientům nabídnout?

  • Těžištěm našich služeb je vedení účetnictví a daňové evidence pro firmy a živnostníky. Dlouhodobé účetnictví zahrnuje celý balíček služeb, ze kterého si můžete vybrat právě ty, které Vám budou nejlépe vyhovovat. V rámci účetních služeb nabízíme mimo jiné také rekonstrukce účetnictví, účetní poradenství, zastupování před finančním úřadem a další.
  • Ztrácíte-li se občas v nepřehledné změti daňové legislativy, dokáže Vám naše daňové poradenství Zajistíme pro Vás také odklady daňových přiznání nebo pro Vás najdeme možnosti daňové optimalizace pro Váš podnik.
  • Zpracováváme a odevzdáváme daňová přiznání pro všechny typy daní.
  • Na dlouhodobé bázi vedeme pro své zákazníky mzdovou a personální agendu: zajišťujeme všechny potřebné styky s úřady, zhotovujeme pracovní smlouvy a potvrzení. Pokud ve své firmě zaměstnáváte vlastní tým, postaráme se o to, abyste bez problému splnili všechny povinnosti, které se s tím pojí.
  • Pro všechny podnikatele dodáváme právní servisve všech oblastech, které souvisí s řízením firmy. Klienty zastupujeme v soudních i správních řízeních a zpracováváme pro ně všechny potřebné právní dokumenty.
  • Pro své klienty se staráme o všechny povinnosti spojené s placením silniční daně, včetně evidence firemních vozidel a zpracování platebních příkazů pro platbu záloh.
  • Všem, kdo nakupují, prodávají nebo se chystají darovat nemovitost, zhotovíme kupní nebo prodejní smlouvu, zajistíme znalecký posudek pro odhad ceny a postaráme se o související daňové povinnosti.
  • Zprostředkujeme: znalecké posudky pro různé obory, účetní audit, IT služby.

Chceme svým klientům uvolnit ruce pro rozvoj jejich podnikání a ušetřit jim maximum času. I proto nám záleží na tom, abyste hlavní slovo v tom, jak bude naše vzájemná spolupráce vypadat, měli Vy. V naší účetní a daňové kanceláři je Vám neustále k dispozici kvalitní tým, který se bude kdykoli zabývat všemi Vašimi požadavky. Zkuste nám zavolat a dát nám vědět, co přesně byste od naší kanceláře potřebovali! Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

Provozní hodiny:

Pondělí – pátek 10:00 – 15:00
Po dohodě se s Vámi rádi sejdeme i kdykoli mimo naše oficiální provozní hodiny.

S kým se v účetní kanceláři můžete setkat:

  • Martin Kozák, daňový poradce zapsaný u Komory daňových poradců ČR pod evidenčním číslem 1029; zakladatel společnosti
  • František Voják, advokát zapsaný u České advokátní komory pod evidenčním číslem 8076; zakladatel společnosti