Kontakty

Potřebujete pomoct v oblasti daní či účetnictví nebo si nevíte rady s některou z právních záležitostí, které se pojí s vedením Vaší firmy? Ve společnosti K&V si s Vámi rádi sjednáme osobní schůzku a vyslechneme si všechny podrobnosti Vašich požadavků. Náš tým je neustále k dispozici na následujících kontaktních spojeních:

K&V spol. s.r.o.
IČ: 14892154

Adresa provozovny:
Nová cesta 2063/38
14000 Praha – Krč

Telefon:
602 313 462

E-mail:
kozak@kavdane.cz

Web:
www.kavdane.cz

Jsme společností s více než pětadvaceti lety zkušeností a každý den se pečlivě staráme o to, aby podnikání našich klientů prosperovalo a nebylo zbytečně zatíženo nadbytečnou administrativou. Vyzkoušejte nás i Vy!

Kde nás najdete v Praze

Služby v oblasti vedení účetnictví, daňového nebo právního poradenství poskytujeme živnostníkům i velkým firmám po celé Praze. Budeme rádi, pokud nás kdykoli navštívíte přímo na adrese naší kanceláře a domluvíte se s námi na podrobnostech naší spolupráce. Sídlo společnosti K&V najdete v pražské Krči, v ulici Nová cesta. Přímo v ulici je pro Vás k dispozici spousta místa k parkování, pokud ale máte radši veřejnou dopravu, můžete k nám přijet také autobusem městské hromadné dopravy: na zastávce Ryšánka, která je od nás slabých deset minut cesty, Vám zastaví linky č. 121, 124, 170, 193 nebo 205. Přejeme příjemnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!