Čím se řídíme při práci

Ve společnosti K&V v pražské Krči často spolupracujeme s firmami, které jsou na špičce svého oboru, a proto dobře víme, jaký servis úspěšní podnikatelé potřebují. To, co je pro nás nejdůležitější, ať už právě svým klientům poskytujeme účetní služby, daňové poradenství nebo advokátní servis, je naprostá flexibilita. Jsme tu od toho, abychom svým zákazníkům ušetřili čas i starosti při vyřizování zbytečné administrativy, a proto chceme, aby měli sami možnost určit si, jak budou naše služby vypadat.

Které konkrétní služby si u nás objednáte do balíčku, který Vám padne přesně na míru? Budete nám podklady pro účetnictví dodávat elektronicky, osobně nebo přes kurýra? Jaké podklady a s jakou pravidelností bychom Vám měli dodávat? Odpovědi na všechny tyto otázky záleží jen na Vás – na nás je zařídit všechny Vaše záležitosti s maximální mírou preciznosti a v co nejvyšším standardu kvality.

Chceme, aby byl náš servis pro Vaše podnikání kvalitní oporou, a proto svou práci vždy odvádíme rychle, spolehlivě a včas. Pokud byste rádi zjistili podrobnosti, ozvěte se nám kdykoli a zeptejte se, co dalšího můžeme udělat právě pro Vaši firmu! Těšíme se na spolupráci s Vámi.